***

Svojsíkův závod – okresní kolo 2019

Nová fofogalerie ZDE

Kostelečtí skauti bodují

***

Poslední pátek a sobotu v dubnu pořádalo skautské středisko Psohlavců v Českém Brodě okresní kolo Svojsíkova závodu. Páteční uvítání družinou husitů a pak i samotným Žižkou nás přeneslo do dob minulých.  Sobotní závod pokračoval ve stejné historické lince a legendy k jednotlivým úkolům se nesly s husitským příběhem. Celodenní závod se skládal ze dvou částí, a to závodu jednotlivých družin, kterých se sešlo 25 a z části, kde jednotlivci mohli, ukázat co dovedou. Body z obou částí pak stanovily pořadí jednotlivých družin a děti z našeho střediska v konkurenci obstály velmi pěkně.

Jedné družině skautů se podařilo obsadit třetí medailovou příčku a jedna družina skautek obsadila skvělé první místo a postupuje do krajského kola Svojsíkova závodu, které bude na přelomu května a června. Držte nám palce!

Za středisko Datel

Katka Hejduková a Stanislav Hrnčíř

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *