Termín:   pá, 5. – po, 8. května 2017

Sraz:    V pátek 5. května 2017 v 14,30 na náměstí v KNČL (před školou). Odjezd linkovým autobusem v 14,54 hodin do Stříbrné skalice na Marjánku, pak pěšky do Údolí (cca 4 km).

Návrat:  V pondělí, 8. května v 16,12 hodině na náměstí v KNČL.

Cena:  400,- Kč/dítě. Platba v hotovosti na schůzkách.

Registrace: na Doodl zde

Přihlášku je nutné odevzdat na schůzce 25. 04. 2017

Strava:  Budeme vařit od sobotní snídaně do pondělního oběda, stravu na pátek do večera si každý zajistí sám. Uvaříme společný čaj.

Program:  Stavba a přespání v týpí, získávání skautských dovedností (rozdělávání ohně, vaření, orientace, poznávání přírody v jarním lese, lukostřelba, lakros. Toulky okolními lesy, hry na louce a v lese.

Nutné vybavení:     Dobrý batoh a do něj zabalit – spacák, starou deku (ochrana spacáku před propálením od jisker), karimatku. Ešus, hrnek, příbor, termosku či lahev na pití, utěrku, toaletní potřeby, mikinu, dostatek ponožek, oblečení na spaní, náhradní boty (např. tenisky), teplé spodní prádlo, čepici příp. rukavice – podle předpovědi počasí. Funkční baterku, KPZ, Nováčka nebo Stezku, zápisník a psací potřeby, uzlovačku, ostrý a spolehlivý nůž, dobrou pláštěnku!

Vše bude sbaleno v batohu. Na batohu mohou být řádně připevněny pouze: spacák, karimatka, případně ešus nebo kotlík, sekerka, lano apod. Kotlíky, sekerky a pilka, polní lopatka, společné potraviny apod. budou rozděleny do šestek před odjezdem. Pár dostatečně velkých batohů můžeme půjčit.

Na sebe zelené střediskové triko a žlutý šátek v kombinaci s oblečením podle počasí (počítejte, že večery a rána jsou chladná, větrovka se tedy užije) a na nohy dobré turistické boty, naimpregnované proti vodě (ráno a večer je velká rosa, budeme se pohybovat v trávě).

Případné dotazy na tel: 602 641 063 (Orel); 723 028 034 (Jožin); 603 903 669 (Dan)

Leták s přihláškou ke stažení zde –  Indiánské táboření v Údolí 5.- 8. 5. 2017 info a přihláška