Kdo:   skauti a skautky
Kdy:   18. – 20. května 2018

Kde:   Údolí duchů

Sraz:  v 16:30 na náměstí v KNČL

Cena:       300,- Kč
Návrat:   v 16:12 na nám. v KNČL

Doprava objemných a těžkých věcí: Nic takového, co skaut neunese, skaut nepotřebuje. Takže vše potřebné si každý ponese ve svém batohu.

Nocleh:  Tentokrát budeme spát venku pod širákem. Požadavek na kvalitní spacák tedy berte velmi vážně. Teplota okolo 5°C nad ránem bude realitou.

Věci s sebou: Podmínkou kvalitní batoh s bederním pásem, spacák min. pro teploty od 5°C – komfort, karimatka, pláštěnka, ešus, hrnek, lžíce, kapesní nůž, … a spoustu dalších drobností které jste již tolikrát balili na výpravu. Prosím balte s rozvahou – těžký batoh nepřispívá k vaší pohodě. Pojedeme v zelených střediskových tričkách. Nezapomeňte malý batoh na sobotní výlet.

Jídlo:  Účastníci si společně připraví jídelníček a nakoupí si.

Závazné potvrzení účasti elektronicky na Doodle nejpozději v pondělí 14. 5. 2018.

Výprava nás zavede do jarní přírody Posázaví. Budeme poznávat nový kraj, kam v příštích letech budeme vyrážet opakovaně. Takže si především vyzkoušíme, jak dokážeme samostatně s minimem vybavení přežít v přírodě a zároveň si užít příjemný víkend.  Proto budeme např. rozdělávat oheň křesadlem, vařit v přírodě nebo se učit orientaci, hledat cesty v okolí atd. Najde se také čas na hry a posezení u táboráku.

Informace: Šakal – Stanislav Hrnčíř – tel.: 603 978 932, Katka Hejduková – tel.: 608 120 010