Tímto zveme benjamínky na letošní výpravu s přespáním v klubovně!

Sejdeme se v sobotu 8.června v 9 hodin ráno před naší datlí skautskou klubovnou    v Kostelci n.Č.l.. Konec výpravy plánujeme na 11 hodinu dopolední následující den, tedy v neděli 9.června, tamtéž.

Co nás čeká? Užívání červnové krajiny spolu s kamarády, hry, vaření, tvoření… Těšíme se, že splníme některá přání, která slýcháme o schůzkách, ale není dostatek času je uskutečnit.

CO S SEBOU: Vhodné venkovní oblečení a naimpregnované boty, obojí podle počasí (bude-li mokro, pak se bude hodit i náhradní oblečení na ven, boty též), oblečení do klubovny, oblečení na spaní (nejlépe něco, co se dá nosit i přes den), spacák, karimatka, polštářek (ať se nám dobře spinká), plyšák (ať se s ním můžeme potulit), hygiena (kartáček a pasta na zuby, malý ručník, hřeben), kapesníky, spodní prádlo, náhradní ponožky, láhev na pití, malý baťůžek na svačinu a láhev – budeme se pohybovat         po okolí…

a třeba i nějakou prima stolní nebo karetní hru

Hodit se bude kapesní nožík s pojistkou, který benjamínek umí ovládat.   

Vše potřebné SPOLEČNÝMI silami benjamínek + rodič sbalte do batůžku, ať se pocvičíte J, spacák s karimatkou ponechte mimo batůžek.

Je důležité, aby každý benjamínek věděl, co má s sebou a kde to má sbalené!!!

(Kdo užívá nějaké léky, prosíme předejte nám je v originálním balení, podepsané a popsané dávkováním – děkujeme!)

Po celou dobu výpravy budou doprovázet Katka, Kajka a Lasička…Případné dotazy rády zodpovíme po schůzkách nebo přes e-mail.

Přihlašovat je možné do schůzky v úterý 4.6.2019 na e-mail jesteuka@skaut-kostelec.cz . Cena za výpravu je 200,- Kč, platbu v případě potvrzení účasti prosíme v hotovosti na schůzce v úterý 4.6.2019 (předem děkujeme za připravení přesné částky J, usnadní nám to agendu).