Výsadek Chomutov 12. – 13. 10. 2019 – pokyny účastníkům

1.    info o akci (vybavení, menáž atd.) viz http://vysadek.junak-chomutov.cz/

2.    Účastnický poplatek 350,- kryje dopravu a vložné. Odevzdejte na schůzce nejpozději 2. 10. 2019!

3.    S sebou: vybavení dle pokynů pořadatele: „Zavazadla: rozdělit na 2 části: věci na spaní (spacák, karimatka atd.) se povezou v kufrech autobusů a budou v cíli vyloženy organizátory. Věci na výsadek (pláštěnka, svačina, pití, baterka, náhradní ponožky atd.) si každý ponese v malém báglu s sebou.“ V noci může i mrznout!!!

Je zajištěna pouze nedělní snídaně – tradiční párky s chlebem, kečupem a hořčicí. Ostatní jídlo si bere každý svoje!

4.    Tedy spacák, karimatka a věci na převlečení (v případě deště doporučuji přibalit náhradní boty) + svačina na cestu domů  budou sbaleny zvlášť. Označíme hned na nádraží v Říčanech, resp. cestou ve vlaku.

5.    Sraz v sobotu 12.10. v 16:00 na vlakovém nádraží Říčany v rondelu (pojedeme vlakem v 16:25, abychom v klidu přestoupili). Návrat tamtéž v neděli 13.10. v 15:02 (nebo v 15:32, pokud bude mít rychlík z Chomutova zpoždění).

6.    Jízdenku PID (Kostelec-) Říčany-Praha si zajišťuje každý sám a obdobně bude mít připravenou jízdenku na cestu zpět – v Praze nebude čas ji kupovat!

7.    Každý bude mít s sebou průkazku Skaut a libovolnou žákovskou průkazku (pokud má) nebo ISIC.

8.    Pokud jste se přihlásili a víte, že se nemůžete zúčastnit, oznamte to Šakalovi. Buď za sebe seženete náhradníka, nebo zaplatíte storno poplatek 250,- Kč

9.    Dospělý doprovod z našeho střediska je Šakal (vede hlídku složenou z nejmladších členů). Starší členy vedou roveři Holub a Krokodýl.

10.   Info o loňské akci ZDE

Info o akci na stránkách pořadatele http://vysadek.junak-chomutov.cz/.