Noční výsadek

SRAZ: 2. 10. 2020 ve 20:00 hod. u klubovny

UKONČENÍ AKCE: 3. 10. 2020 v 10:00 hod. (místo bude upřesněno)

CENA: 150,- Kč (bude vybíráno na srazu)
Cena zahrnuje dopravu na místo výsadku, nocleh (+ topení v objektu), snídani, čaj večer po příchodu do objektu, drobný materiál.
V ceně není zahrnuto jídlo a pití v průběhu výsadku!
Říjnové počasí bývá sice ještě někdy hezké, ale přece jen ještě občas mrzne a stalo se, že jsme šli i po sněhu. Navíc v noci je výrazně chladněji, než přes den.
Volte tedy teplé oblečení, určitě nezapomeňte na střediskové tričko, šátek, čepici a rukavice – když ne na sobě, tak je mít určitě v rezervě v batohu. Nezbytností je pláštěnka, na výsadek jezdíme bez ohledu na počasí, takže klidně můžete jít v dešti i sněhu. Nehledě k tomu, že pláštěnka dobře poslouží jako podložka na sezení při odpočinku v terénu. Boty by měly být pevné a vysoké, odolné proti vlhkosti a také dobře rozšlápnuté. I když si naplánujete trasu třeba jen 8 km, můžete ve skutečnosti ujít mnohem více – než najdete správný směr, nachodíte mnohdy pár kilometrů navíc. Drobné bloudění není na výsadku také žádnou výjimkou. Naprosto nevhodné jsou různé typy tenisek, adidasek apod.
Zavazadla rozdělit na 2 části: Věci na nocleh – hrnek, ešus (nebo alespoň víčko), ručníček, minihygiena, spacák, karimatka, přezůvky (v případě deště doporučuji přibalit náhradní boty) se povezou samostatně a budou v cíli vyloženy organizátory. Batoh musí být řádně označený. Věci na výsadek – skautskou průkazku, šátek na zavázání očí, roušku do auta, reflexní páska, pláštěnka, svačina, pití, baterka, náhradní ponožky atd., si každý ponese v malém báglu s sebou. V noci může i mrznout!!!
Pravidla výsadku naleznete ZDE!