Program schůzek Světlušek

Sraz i zakončení u vchodu do klubovny. Pokud nepadají trakaře nebo není hluboká tma, probíhá schůzka venku. Světlušky by měly být patřičně vystrojené na pohyb venku.

První schůzka bude 7.9.2021 od 16,30.

Světlušky ví, že na první schůzku v měsíci se chodí v kroji.

Omluvenky:

V případě, že vaše světluška nemůže přijít na schůzku, omlouvejte ji, prosím, formou sms nebo do messengeru vůdkyni oddílu.
U všech akcí počítáme s účastí všech světlušek, není třeba se přihlašovat. V případě, že vaše světluška se nemůže výpravy/akce zúčastnit, omlouvejte ji, prosím, formou sms nebo do messengeru vůdkyni oddílu (pokud možno s dostatečný předstihem).

Komunikace:

Rychlé info posíláme do messengerové skupiny, dlouhodobější emailem.

Chystané akce od září do konce roku 2021:

3.-5.9. – kotlíkáč/přešátkování benjamínek na světlušky

28.9. v 17h – slavnostní předání vyznamenání sedmikráska v kostele sv. Jana Křtitele v KNČL

8.-9.10. – jednodenka s oddílem skautek (sraz v pátek navečer + přespání v klubovně + sobotní výlet)

13.-14.11. – víkendovka s družinou benjamínků (od so rána do ne poledne)

26.11. – páteční výtvarná dílna v klubovně – adventní věnce

24.12. – rozdávání betlémského světla