Benjamínci

Benjamínci se scházejí každou středu od 17:00 do 18:30 ve stejnou dobu jako Světlušky.

Setkání i rozloučení Benjamínků je vždy před klubovnou.

Schůzky se v roce 2024 nekonají v době svátků a prázdnin.

Program Benjamínků je založen převážně na hře, pohádce a příběhu, maximum pohybu a rozvíjení tvořivosti je samozřejmostí. Schůzky se odehrávají převážně venku v přírodě. Po začátku schůzky, hrajeme hry v blízkosti klubovny, tedy pokud máte drobné zpoždění, porozhlédněte se kolem, nebýváme daleko. Po úvodní hře odcházíme od klubovny dále do lesa, v zimním období pak míříme do klubovny.

Co s sebou na schůzky

Většina schůzek se bude odehrávat venku v přírodě, vybavte tedy, prosím, děti adekvátním oblečením a obuví. Do klubovny budou děti potřebovat přezuvky, které si zde mohou nechávat.

Benjamínci potřebují malý batůžek vybavený pláštěnkou, balíčkem kapesníků, lahví na pití a malou ideálně ovocnou svačinkou.

Vedoucí družiny

Adéla Ferusová (Lasička)

vedoucí družiny

lasicka@skaut-kostelec.cz

Dana Šimková

zástupce vedoucí družiny

dana@skaut-kostelec.cz

Družina Benjamínků je organizačně vedena pod 1. oddílem Světlušek.