Lilie 200

 

Milí rodiče vlčat.

Příští týden se členové Zelené šestky zúčastní víkendového Pobytu v džungli. Jde o mimo-řádnou akci pořádanou, pro omezený počet vlčat, skautským střediskem v Boskovicích.

Sraz v pátek, 18. 03. 2016 ve 12,40 hodin před školou v KNČL.

Návrat v neděli, 20. 03. 2016 v 17 hodin v KNČL. Pokud bychom měli dorazit v jinou hodinu, pošleme SMSku.

Poplatek: Kč 700,- (účastnický poplatek na akci, jídlo, pití, doprava)

Pojedeme v krojích. Kdo ještě nemá naši zelenou kšiltovku, prosím, kupte mu ji (u mne).

Spíme ve spacákách (na karimatkách) v budově střední školy v Boskovicích. (Prosím dobře zabalit do, nebo na baťoh. Žádné plastové ani jiné tašky do ruky!)

Potřeby na pobyt v džungli: přezůvky!, plavky a ručník!, zelené skautské triko, vhodné oblečení na pobyt uvnitř i venku, baterka, zápisník a tužka, pastelky. (Nováčka nebo Stezku, KPZ,  uzlovačku, nůž, hygienické potřeby, oblečení na spaní a podobné základní věci nezmiňuji. Vlčata ze Zelené šestky, tohle všechno už dávno vědí!)

Svačinu a pití na páteční cestu sebou.

Členové Modré šestky mají ve stejnou dobu možnost zúčastnit se společné dvoudenní výpravy (sobota až neděle) se světluškami. Výpravu, se spaním v našich klubovnách v sanatorce, povedou Michaela Kuželová s Bárou Gubišovou.

Detaily vám poskytne Michaela (tel: 606 425 246, michaelak2@seznam.cz ), či je najdete  na našich webových stánkách (https://skaut-kostelec.cz/kalendar-akci/vikendova-vyprava-vlcat-a-svetlusek-ktere-nejedou-za-lucernou-ci-do-dzungle-19-20-3-2016/.

V sobotu, 16. dubna bude Závod vlčat a světlušek (ZVAS 2016). Je to akce, která se koná 1 x za dva roky a chtěli bychom, aby se jí zúčastnil maximální počet světlušek i vlčat. Počítejte proto prosím s tímto termínem ve svých časových plánech.

Karel Michalik – Orel
(Tel: 602 641 063)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *