Fasáda klubovna   Plánovaná fasáda klubovny se díky dvěma desítkám rodičů, členů střediska a dobrovolníků stává realitou. Tímto všem moc děkujeme za pomoc a těšíme se na setkání při dokončení prací, které plánujeme na neděli 2. listopadu 2014.

   Fotografie fasády jsou sice z nedělního poledne, takže nevystihují zdaleka míru dokončených prací, ale i přes to zbylo práce více než dost . Příště budeme pobíjet palubkami štíty a horní části fasád těsně pod podbitím. Případně i realizovat vlastní podbití krovu. Následně pak realizovat nátěry. Každý kdo bude přibíjet bude potřebovat  kladivo, ocelový doražeč na hřebíky a metr. Dále budou třeba žebříky nebo ideálně lehké lešení pokud by byl někdo schopen zapůjčit. Po víkendové zkušenosti se nutností ukazuje pokosová pila. Ideálně dvě 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *