P1190798

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nástup:     V pátek 13. 5. 2016 v 16:30 hod. náměstí v KNČL – odjezd v 16:58 (bus 492, 382)

Návrat:      Neděle 15. 5. 2016 v 16:12 hod. na náměstí v KNČL

Doprava:    autobusem

Doprava objemných a těžkých věcí: Nic takového, co skaut neunese, skaut nepotřebuje. Takže vše potřebné si každý ponese ve svém batohu.

Nocleh:  Tentokrát budeme spát venku pod širákem. Požadavek na kvalitní spacák tedy berte velmi vážně. Teplota okolo 5°C nad ránem bude realitou.

Věci s sebou: Podmínkou kvalitní batoh s bederním pásem, spacák min. pro teploty od 5°C – komfort, karimatka, pláštěnka, ešus, hrnek, lžíce, kapesní nůž, ……..a spoustu dalších drobností které jste již tolikrát balili na výpravu. Prosím balte z rozvahou – těžký batoh nepřispívá k vaší pohodě. Pojedeme v zelených střediskových tričkách. Nezapomeňte malý batoh na sobotní výlet.

Jídlo:  Účastníci si společně připraví jídelníček a nakoupí si.

Cena:  450,-Kč/skaut/ka

Závazné potvrzení účasti elektronickou formou na doodle  (odkaz v horní navigaci webu  – heslo rozesláno s aktualitami) nejpozději v pondělí 9.5.2016. Písemná přihláška včetně úhrady účastnického poplatku nejpozději ve středu  11. 5. 2016 na schůzce.

Přihlášku k odstřižení naleznete na poslední části tohoto letáku.
Zde leták s přihláškou ke stažení  160513 Vyprava Udoli duchu skauti a skautky

Výprava nás zavede do jarní přírody Posázaví. Budeme poznávat nový kraj, kam v příštích letech budeme vyrážet opakovaně. Takže si především vyzkoušíme, jak dokážeme samostatně s minimem vybavení přežít v přírodě a zároveň si užít  příjemný víkend.  Proto budeme např. rozdělávat oheň křesadlem, vařit v přírodě nebo se učit orientaci, hledat cesty v okolí atd. Najde se také čas na hry a posezení u táboráku.

Doprovod na výpravě a dotazy: JOŽIN-Pepa Ferus, 723 028 034, jozin@skaut-kostelec.cz  a  Katka Hejduková, 608 120 010, katka@skaut-kostelec.cz.

Jedna odpověď

  1. Ahoj, můžu poprosit o heslo k doodlu? Ještě mi nedorazilo nebo se mi někam zatoulalo…
    díky moc 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *