vlčata obrázek zimaAkce zrušena – Vlčata jedou o týden později – viz. přehled akcí

V tichu spící přírody je pro nás vlčata připraveno zimní dobrodružství!

Kdy:                 Pátek 19. až neděle 21. února 2016

Kam:                Naše základna v Údolí

Sraz:                 V pátek 19. února 2016 v 14.30 na náměstí v KNČL (před školou) – odjezd linkovým autobusem v 14,54 hodin a pěšky do Údolí (4 km)
Návrat:            V neděli po 16,12 hodině na náměstí v KNČL

Cena:                400,- Kč/dítě, sourozenec 350,- Kč.

Strava:    Budeme vařit od sobotní snídaně do nedělního oběda, stravu na pátek do večera si každý zajistí sám. Uvaříme společný čaj.

Program:    Zimní hry, stavba a přespání v  týpí pro zájemce, získávání skautských dovedností. Vytápěné zázemí je v chatě.

Nutné vybavení:     Dobrý batoh a do něj zabalit – spacák do minusových teplot, starou deku (ochrana spacáku před propálením od jisker), karimatku, dobré naimpregnované zimní boty na sebe + náhradní, návleky, ešus, hrnek, příbor, termosku či lahev na pití, utěrku, toaletní potřeby, zelené skautské triko, zimní oblečení na ven + 1x náhradní, teplé spodní prádlo, mikinu, dostatek ponožek, oblečení na spaní. Funkční baterku, KPZ, Stezku, psací potřeby, uzlovačku, ostrý a spolehlivý nůž.

Potvrzení účasti:    Přihlášení na akci přes doodle. Platba na příští schůzce, 16. února 2016 hotově. Případné dotazy na telefonu 602  641 063 – Orel.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *