Logo ZVAS Fotogalerii ze všech kol naleznete v naší galerii zde

  Republikové kolo PIRÁTI NA METUJI  16-18. 9. 2016 v Novém Městě nad Metují

       logo_150 http://pirati2016.skauting.cz  

       http://skautskezavody.cz/WFAkceDetail.aspx?fldIdAkce=6673

 

diplom-celostatni-kolo-zvas-2016

 

Krajské kolo 11.6.2016 v Dolánkách u Českého Brodu

Výsledky krajského kola ZVAS 2016

 Diplom Zelená vlačata 1. místo kraj web Diplom Zelená světlušky 4. místo kraj web Diplom Žlutá světlušky 5. místo kraj web

 

 


Vlčata letost dosáhla fantastického a pro středisko historického výsledku, když zvítězila po oblastním i v krajském kole. Tím si zelená družina zajistili postup do zářiového celorepublikového finále v Novém Městě nad Metují  – PIRÁTI NA METUJI.

Ani světlušky se nenechaly zahambit a ve velké konkurenci obsadili úžasné 4 a 5 místo, a to naprosto vyrovnaným výsledkem obou druži oproti konkurenci. Můžeme říci, že naše světlušky jsou součtem bodů obou hlídek bezkonkurenčně nejlepším oddílem v kraji :-).

Gratulujeme družinám  a děkujeme vedoucím oddílů a všem co byli nápomocni 🙂

 

Oblastní kolo 16. dubna 2016 v Opatovicích u Červených Peček

Výsledky ZVAS 2016 Oblastní koloMilí rodiče vlčat (a světlušek)

Již jsem vás informoval, že počítáme s účastí všech vlčat na okresním kole Závodu vlčat a světlušek (ZVAS 2016), který proběhne v sobotu, 16. dubna 2016 v Opatovicích u Červených Peček.

Pojedeme autobusem do Suchdola u Kutné Hory a pěšky půjdeme do Opatovic asi 2,5 km Odjezd bude v 07,15 hodin z Kostelce a návrat, podle skončení závodů, v 17,15 nebo až 19,15.

Závod vlčat a světlušek je významná akce, která se koná jednou za dva roky. Je to jedinečná příležitost setkat se s vlčaty z ostatních středisek okresu Kolín, změřit s nimi síly v mnoha skautských disciplínách a dovednostech a – v případě úspěchu – postoupit do krajského kola (jak se to v roce 2015 podařilo Zelené šestce) a absolvovat klání na vyšší úrovni … …

Očekáváme a doufáme, že se zúčastní všechna naše vlčata a světlušky. Pokud se snad někdo z nějakého závažného důvodu zúčastnit nemůže, prosím o informaci SMSkou do čtvrtka 24.3. – musíme vlčata a světlušky přihlásit jmenovitě.

Poplatek: Kč 150,-  budeme vybírat na schůzce po Velikonocích

Co sebou: bezvadný kroj, zelenou kšiltovku/Světluší družinovou, zelené střediskové triko, KPZ, uzlovačku, zápisník a tužku, Nováčka nebo Stezku, nůž; svačinu na cestu a láhev s pitím, ešus a lžíci, hrneček na pití + výstroj pro pohyb v přírodě podle počasí (rozhodně pláštěnka a žádné tepláky).

Na místě bude zajištěno pití a oběd.

Postavíme si na místě 2 velké rodinné stany – abychom měli kam uložit své věci a kde se případně schovat v případě deště či prudkého slunce …

Karel Michalik – Orel                                                           Ivana Kašparová – Kvák
(Tel: 602 641 063)                                                                 (tel. 606 843 483)

Jedna odpověď

  1. Ahoj všem vedoucím, vlčatům a světluškám,

    gratuluju, protože jste prostě dobří. Výsledky mravenčího snažení a nesmírné trpělivosti se vám vrací. Vše zapadá, vše dává smysl a pohání to kolo snažení dál. Takhle se tvoří něco neopakovatelného co nechává stopu v mysli, v srdci a nezapomíná se. Je to prostě zážitek, nepřenosný, jedinečný a váš !!! Ještě jednou blahopřeju !

    Katka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *