Úvodní fotoMilí rodiče,

   náš tábor se blíží ke svému konci. Návrat dětí na nádraží v Kolíně plánujeme na sobotu  6. 8. 2016 na 15:20 hod.

   Návrat táborových věcí a kufrů dětí plánujeme ke klubovně  cca na 17:00h. Čas upřesníme sms zprávou nebo telefonicky.

  Naléhavě potřebujeme, aby si tatínkové udělali na sobotní podvečer čas a přišli nejen pro věci a kufry svých dětí, ale pomohli nám se skládáním táborového vybavení, zejména stanových podsad, táborového nábytku a beden s táborovými potřebami. Dejte nám prosím vědět (nejlépe sms zprávou), kdo budete ochoten se skládáním pomoct, abychom vás mohli informovat o přesné hodině, kdy auta s věcmi dorazí. Budeme se snažit příjezd nákladu sladit v návaznosti na příjezd dětí do Kolína a přejezd ke klubovně. Tedy cca 16:15 hod.    Děkuji předem za vaši ochotu a pomoc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *