1. Velký jarní úklid 2014Fotografie doplněny st 26.3.2014 v 8:30 hod.

Nové fotografie
 z víkendové brigády s rodiči

1.  VELKÝ JARNÍ ÚKLID

naleznete v naší fotogalerii zde

První jarní brigáda se vydařila.  Rádi bychom moc poděkovali všem rodičům, dětem a přátelům našeho skautského střediska za pomoc a nasazení, které věnovali naší brigádě 22. 3. 2014.

Díky Vám se podařilo:

* vytřídit téměř 150 kg hliníku a 8kg železných plechovek,

* připravit dřevo na topení v nové klubovně,

* umýt a připravit novou klubovnu,

* přebrat darovaný nábytek, umýt a přestěhovat ho nové klubovny,

* částečně uklidit prostranství před novou klubovnou… a spoustu dalšího.

Speciální díky patří Hance Zemanové, která nám nasmažila plnou bednu neodolatelných řízků a maminkám a Borůvce, které napekly skvělé zákusky.

Děkujeme všem, kteří třídí hliník a nosí nám jej buď průběžně k paní Mášové do domácích potřeb, nebo v rámci našich jednodenních sběrů. Získané finanční prostředky za hliník použijeme na vybavení a dokončení skautské klubovny.

Pokud by nám čtenáři Černokosteleckého zpravodaje chtěli na dokončení a dovybavení klubovny přispět (č. ú.: 2063761359 / 0800) či nám věnovat něco z potřebného vybavení, budeme moc rádi.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a těšíme se, že Vás budeme moci co nejdříve provést naší novou krásnou klubovnou J.

Za skautské středisko Datel

Ing. Karel Michalik – Orel