IMGP9257-06-shora-01 200Milí rodiče skautských táborníků.     aktualizováno 21.7.

    Již známe detaily nakládání táborových věcí a materiálu a tak vám můžeme oznámit, že kufry (bedny) s táborovým vybavením včetně spacáků a karimatek vašich dětí budeme nakládat v pátek, 22. 07. 2016 od 18:30 do 19:00 hodin u Skautskému domu.

   Rádi přivítáme tatínky, kteří nám budou ochotni  pomoci s nakládáním celotáborového vybavení (stany, podsady, stoly, bedny se zásobami a kuchyňským nádobím a vybavením atp.). Sraz je v 17:00 u plechového skladu. 

Pro maminky máme jinou prosbu o pomoc: potřebujeme na tábor získat ještě 2 větší panenky (aspoň 20 cm), které mohou během tábora dojít k úhoně. Rádi je převezmeme také v pátek při nakládání.

Sraz před odjezdem v sobotu  23. 07. 2016 v 10:30 hodin před hlavním vchodem do haly vlakového nádraží v Kolíně (Hlavní nádraží vedle autobusového). Zde najdete regulovčíka, který vás nasměruje na místo, kde proběhne vlastní „odbavení“ pro cestu na tábor. Nezapomeňte tedy na doklady, které je nutno odevzdat při odjezdu  – Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte, doplněné o prohlášení, že dítě v den nástupu na tábor nemá vši a prohlášení, že souhlasíte s tím, abychom v případě potřeby mohli dopravit vaše dítě k lékaři osobním autem. Taktéž vaše děti by neměly zapomenout Skautkou průkazku. Všichni účastnici pojedenou v zelených trikách  a šátku.

Karel Michalik – Orel
(Tel: 602 641 063)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *