Plavecký bazén KolínVážení rodiče,

v rámci středeční schůzky 23. března 2016 jedeme do bazénu v Kolíně. Sraz je v 17,00 hodin na náměstí před školou. Předpokládaný návrat je ve 20,30 hodin, holky a kluky dovezeme k vám domů. Cena 100,- Kč. Děti prosím přihlašujte přes doodl ať víme kolik jich bude, případně napište, že se vaše dítě neúčastní.

Doprovod zajištuje Kateřina Hejduková, Michaela Kuželová, Standa Hrnčíř. Zároveň si vás dovoluji požádat o spolupráci, hledáme 2 až 3 dobrovolníky, kteří by spolu s námi zajistili odvoz dětí svým autem do Kolína a zpět.  Prosím zavolejte, případně napište.

Žádám vás o odsouhlasení a potvrzení účasti vaší dcery/syna na této schůzce a odsouhlasení způsobu dopravy. Děvčata a chlapci si nezapomenou plavky a teplé oblečení po vyjití z bazénu. Upozorněte prosím dítka, na dodržování pravidel, se kterými je seznámíme na místě. V případě nevhodného chování budou mimo bazén čekat na ostatní. V případě dotazů mě kontaktujte.

V příloze najdete souhlas s návštěvou bazénu.

S pozdravem

Kateřina Hejduková 608 120 010, email: katka@skaut-kostelec.cz

Souhlas bazen ke stažení

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *