Smutná zpráva

Moji milí.
S velkým smutkem vám musím oznámit, že minulý týden v pátek, 19. února zemřeli náhle, ve stejný den, Hanka Zemanová i její manžel Toník, jak o něm vždy s láskou Hanka mluvila.
Hanka byla členkou našeho střediska od roku 2014, kdy jsme – i s její nemalou pomocí – otevřeli Skautský dům. V následujícím období byla aktivní členkou zejména Revizní komise střediska. Pomáhala nám občas i u oddílů a při významnějších akcích.
Asi před dvěma či třemi lety jí akutní onemocnění zabránilo pokračovat v aktivní činnosti, a to nejen na středisku. Po částečném zlepšení zdravotního stavu už musela své aktivity omezit. Vždy však s námi sympatizovala a pro mimořádné okolnosti nabízela svou pomoc.
S manželem Hanky Toníkem jsme se setkávali zejména při tradičních Novoročních kuželkových turnajích.
Jménem všech členů střediska Datel ti Hanko velmi děkuji za vše, co jsi pro nás udělala. Budeš nám chybět.
S úctou a pokorou,
Karel Michalik – Orel