Orlík

7. až 9 . června 2013

Připravili jsme pro vás střediskovou výpravu na hrad Orlík u Humpolce

Bližší informace již  naleznete  zde v sekci akcí.

Fotogalerie výpravy na hrad Orlík z roku 2011
a fotogalerie z roku 2012

Web hradu www.hrad-orlik.cz a jeho webové kamery

8cs_39cs_1Středisková výprava na hrad Orlík u Humpolce

Kam:          Zřícenina hradu Orlík u Humpolce – web hradu www.hrad-orlik.cz

Sraz:           V pátek 7. června 2013 ve 12:50 hod. na náměstí v Kostelci n/Č.L. před  základní školou

Doprava:    Odjezd linkovým autobusem do Č. Brodu a následně vlakem do Plačkova u  Humpolce a odtud  3km pěšky na hrad

Návrat:        V neděli 9. června v 19:00 hod. na náměstí v Kostelci n/Č.L. na zastávce před základní školou

Cena:          400,-Kč/dítě

Program:    Hry, pomoc při údržbě hradu, získání skautských dovedností.

Strava:         Budeme si vařit od sobotního rána do nedělního oběda, páteční večeři si každý zajistí sám – uvaříme společný čaj.
Zásoby jídla vezeme nezávisle.

Potvrzení účasti:         Potvrzení účasti nutné do 6. června 2013 na e-mail skaut.kostelec@seznam.cz
                                      nebo na tel. 602 641 063, dotazy tamtéž. Přihláška ke stažení zde nebo v sekci ke stažení v dolním menu.

Nutné vybavení:

Dobrý batoh a do něj zabalit – spacák, karimatku, dobré turistické boty + náhradní, pláštěnku, ešus, hrnek, příbor, lahev na pití, utěrku, toaletní potřeby, oblečení na ven + 1x náhradní, teplé spodní prádlo, mikinu, dostatek ponožek, oblečení na převlečení do bašty, funkční baterku, KPZ, stezky, psací potřeby, uzlovačku, ostrý a spolehlivý nůž.

Spát se bude ve stanech na parkáně a mladší děti v hradní baště.

Fotogalerie výpravy na hrad Orlík z roku 2011 a fotogalerie z roku 2012

9cs_2