Náš skautský rok začínáme organizací celostátního kola Závody vlčat a světlušek o víkendu 21.-23.9. Na přípravu a průběh soustřeďujeme veškeré naše síly i čas. Oddílové činnosti se naplno rozběhnou až od konce září.

První schůzky:
Skautky  a Skauti ve středu 5.9.2018, Světlušky a Vlčata v úterý 11.9.2018, Benjamínci v úterý 25.9.2018.

Předpokládané víkendové akce, na které je třeba se přihlásit prostřednictvím Doodle plánovače z našeho webu:
Polívkáč pro Světlušky, – 27. – 28.9. Bližší info na schůzce.
Chomutovský výsadek, – Podívejte se na předchozí ročníky. Poslední domluvy na první schůzce. Kdo se přihlásí a nemůže nakonec jet, sežene si náhradníka nebo uhradí vložné. Minimální věk 9 let. Přihlašování na Doodle skončí 16.9.

Noví zájemci o vstup do oddílů, prosím kontaktujte vedoucí oddílů emailem nebo SMSkou. Kontakty jsou uvedeny u oddílů. Přihlášku s Evidenčním listem naleznete v sekci Ke stažení na dolním menu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *