Světlušky jdou na podzimní výpravu

Světluščí let

V sobotu 5.10. vyrazíme do přírody.

Budeme sledovat, kudy teče  potok a které stromy jsou na podzim nejhezčí.
Sejdeme se u klubovny v 10.00. S sebou budeme mít vše, co nosíme na schůzky (kromě přezůvek), skautskou průkazku, jídlo a pití na celý den, dobrou obuv do mokrého terénu, oblečení na celodenní pobyt v přírodě, pláštěnku, a vše to bude sbalené do batůžku (nikoliv školní brašny nebo tašky přes rameno).
Na konci 7-9 km cesty si budeme moci koupit teplý čaj a možná i klobásku.   Návrat v 17 hodin.   Účastnický poplatek 50,-

Fotogalerii z výpravy naleznete zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Světluščí let

V sobotu 5.10. vyrazíme do přírody.

Budeme sledovat, kudy teče  potok a které stromy jsou na podzim nejhezčí.
Sejdeme se u klubovny v 10.00. S sebou budeme mít vše, co nosíme na schůzky (kromě přezůvek), skautskou průkazku, jídlo a pití na celý den, dobrou obuv do mokrého terénu, oblečení na celodenní pobyt v přírodě, pláštěnku, a vše to bude sbalené do batůžku (nikoliv školní brašny nebo tašky přes rameno).
Na konci 7-9 km cesty si budeme moci koupit teplý čaj a možná i klobásku.   Návrat v 17 hodin.   Účastnický poplatek 50,-

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *