***

Tradiční zimní táboření vlčat

v Údolí duchů

15. – 17.  února  2019

více v kalendáři akcí

***

Jedna odpověď

  1. Dobrý lov, vlčata.
    Po včerejší schůzce, první po zimním táboření v Údolí, jsme se z vašich hodnotících kartiček dověděli, že se tam všem líbilo, a to včetně vůdců. Nádherné počasí, plno slunce, ale také zmrzlý sníh na louce, takže čisto a sucho, dostatek volnosti pro hry v okolí, večerní bojovka, příprava dřeva (díky Ježku!) na denní vaření i noční topení, příprava sobotního a nedělního oběda (venku na ohništi) – prostě spousta krásných zážitků. Pro některé nováčky to byla první výprava vůbec, pro jiné první zimní táboření, pro všechny hezké zážitky a nové poznatky. Díky všem táborníkům za 3 krásné společné dny na našem tábořišti
    V Údolí. Orel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *