Vážení rodiče,  ve středu 18.2.2015 si mohou Vaše Vlčata či Světlušky doplnit některé úkoly pro získání Vlčka či Světýlka Atlet(ka). Mladší jsou do 9ti let, starší 9 a více let. Na táboře s úkoly začali: Lišák, Ježek, Delfín, Kometa a Medvěd. Samozřejmě se mohou přidat i další, kteří ještě nezačali.

Sraz je v 15.55 „ve dvoře“ Sokolovny v Kostelci. V tělocvičně budeme společně s malými orientačními běžci a jejich trenérkou paní Jindrou Havlíčkovou, které patří velký dík za tuto možnost. Věnovat se budeme především úkolům, pro které nám tělocvična poskytne lepší zázemí než tábor. Tzn. skok do výšky, šplh na laně, dále skok z místa do dálky a případně běh na 3 a 4 minuty. Doprovod v tělocvičně: Michaela Kuželová, Tomáš Kužel a pravděpodobně starší Skautky (Bára, Žirafa – prosím, holky, přijďte) S sebou: oblečení a obuv vhodnou na sport do tělocvičny a pitííí.

Prosím všechny zájemce o potvrzení účasti do 16.2. na email michaelak2@seznam.cz nebo tel. 606 425 246.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *