Výsadek

 

 

Letos poprvé se chceme zúčastnit akce „Výsadek“, kterou pořádají 10.-11.10. chomutovští skauti. Jedná se o noční pochod neznámým územím (8-12 dětí + náš dospělý doprovod) s plněním úkolů, které odpovídají věku účastníků. Jde se za každého počasí. V cíli se spí pod střechou ve spacácích a je zajištěna teplá snídaně. Bližší info na stránce akce ZDE
Žádáme Váso včasnou přihlášku na (obě) akce do 1.září 24:00, upřednostňujeme doodle: případně SMS vedoucímu oddílu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

VýsadekFotogalerii z akce naleznete ZDE

Letos poprvé se chceme zúčastnit akce „Výsadek“, kterou pořádají 10.-11.10. chomutovští skauti. Jedná se o noční pochod neznámým územím (8-12 dětí + náš dospělý doprovod) s plněním úkolů, které odpovídají věku účastníků. Jde se za každého počasí. V cíli se spí pod střechou ve spacácích a je zajištěna teplá snídaně. Bližší info http://vysadek.junak-chomutov.cz/. Na výsadek chceme vyrazit se samostatnými skupinami Vlčat a Světlušek. Do Chomutova a zpátky pojedeme vlakem.

Abychom se mohli Výsadku účastnit, musíme nejpozději 3. září odeslat závaznou přihlášku a zaplatit za každého účastníka nevratnou zálohu na účastnický poplatek 80,-. Žádáme Vás tedy o včasnou přihlášku na (obě) akce do 1.září 24:00, upřednostňujeme doodle: případně SMS vedoucímu oddílu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *