Vážení rodiče.

Vzhledem k tomu, že se nám podařilo najít lepší spojení na tábor, mění se hodina předání dětí při nástupu na tábor.

Děti s jejich cestovním zavazadlem – batohem – převezmeme v sobotu, 20. 07. 2013 v 10,00 hodin před vlakovým nádražím v Českém Brodě.

Převezmeme od vás rovněž Prohlášení o bezinfekčnosti (lze stáhnout z našich webových stránek, nebo vyplnit na místě) a Potvrzení od lékaře o schopnosti dítěte absolvovat tábor (kdo do té doby ještě neodevzdal). Ostatní podmínky se nemění – pouze hodina nástupu na tábor. Předání tašek nebo kufrů s táborovými věcmi dětí příp. spacáků proběhne v pátek v 18 hodin v klubovně – jak bylo oznámeno dříve.

Podle dlouhodobé (měsíční) předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu má být v době našeho tábora počasí srážkově i teplotně podprůměrné. Myslete na to, když budete dětem připravovat věci na tábor.

Vzhledem k tématu celotáborové hry by bylo vhodné, kdybyste dítě vybalili staršími ručičkovými hodinkami (nejlépe s mechanickým strojkem = natahovacími).

V případě potřeby doplnění informací či nějakých nejasností, volejte …J

 

Karel Michalik – Orel
(Tel: 602 641 063)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *