Milí rodiče letošních táborníků.

Od doby, kdy jsme určovali termín a místo nástupu na tábor uplynula jistá doby a změnil se vlakový jízdní řád. Podařilo se nám najít  vhodnější spojení (rychlejší s méně přestupy) a tak vás upozorňuji na změnu nástupu tzn. předání dětí na tábor.

 v sobotu, 19. 07. v 09,15 hodin
před vlakovým nádražím v Poříčanech.

(Původně to bylo v 08,15 v Českém Brodě.)

    Kromě toho připomínáme, že cestou na tábor budeme oblečeni do zelených střediskových triček (bez šátků). Kdo ještě triko nemá, může si jej zakoupit při nástupu na tábor (v Poříčanech) – už máme nová trička, včetně velikostí pro ty nejmenší.

   Pokud se podaří nalézt  z řad rodičů, kteří se zúčastní rozebírání tábořiště, ochotného řidiče dostatečně velkého vozu, pokusíme se dopravit kufry a ostatní bagáž dětí na místo jejich návratu a předání rodičům v rámci sobotního odpoledne.

  Poslední věc – potřebovali bychom pomoc při vykládání dodávky po návratu z tábora – někdy v sobotu, 02. 08. odpoledne/navečer. Čas upřesníme telefonicky. Pokud někdo přijede pomoct s vykládkou v sobotu, bude si moct odvézt věci z tábora již v ten den a nebude muset jezdit do Kostelce v neděli večer, pokud se tedy nepodaří výše uvedený záměr s předáním v místě návratu. Kdo by byl ochoten přijet, dejte mi vědět  (Karel Michalik – Orel – 602 641 063) , prosím, abychom vám mohli poslat SMSku nebo zavolat čas, kdy dorazíme ke klubovně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *