Chata Plaňany krbFotografie z akce ZDE

Termín:                 pátek 19.2. – neděle 21.2.

Nástup:                 pátek 19.2. 15:25 před školou

Návrat:                 neděle  21.2. odpoledne  (upřesníme při odjezdu)

Cena:                    400,- Kč

Doprava:              ROPIDEM a  pak pěšky 2 km, je třeba mít skautskou průkazku

Nocleh:     Kdo bude mít dobré vybavení a bude mít zájem, může zkusit spát venku ve stanu , jinak budeme ve skoro trampské chatě pod střechou a se sporákem na uhlí (50.0507675N, 15.0091856E Plaňany)

 Věci s sebou:   Dobrý batoh a do něj zabalit, spacák min. pro teploty od 5°C  (komfortní teplota), karimatka,; pláštěnka (pevná, dostatečně velká pro natažení přes zimní bundu a batoh); ešus (budeme vařit i venku), lžíce, kapesní nůž, utěrka, láhev s pitím, návleky na boty proti sněhu, funkční spodní prádlo, teplé ponožky do bot, rukavice (2x), čepice (2x), zateplené kalhoty, náhradní oblečení podle počasí, oblečení na noc (které se dá v případě nouze použít jako náhradní), dobré turistické boty naimpregnované proti vodě. Funkční baterka, hygienické potřeby, termofólie  z autolékárničky, KPZ, psací potřeby, zápisník, Nováček nebo Stezka, uzlovačka,   šitíčko, nůžky, kartička zdravotní pojišťovny nebo její kopie. Na každou dvojici nad 10 let jedna sekerka.
Do chaty bačkory nebo jiné lehké a skladné přezuvky.

Na sebe: Na cestu vyrazíme v zelených střediskových tričkách a šátcích. Tričko možno obléknout na mikinu. Na výpravě se budeme pohybovat ve staré dlouhé sukni a velkém šátku na hlavu a ramena, které si každá seženeme vlastní.

Jídlo:    PÁ večeře, So všechno, NE snídaně a oběd : vaříme sami, na místě; Prosím, nedávejte s sebou děvčatům vlastní zásoby, protože ponesou společné.

Elektronická přihláška ihned přes doodle

Platba a písemná přihláška bude vybírána na schůzce 16.2.2016.
Přihláška ke stažení zde : Přihláška-na-zimní-výpravu-Stětlušek-Plaňany

Info Kvák 606843483

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *